Quantcast

Ambient biznesi 45m2 ne Astir 240 Euro!, Qera

€ 240,00
Numri References
RF188494
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Astiri
Kontakt
0695562905
Pershkrimi
Titulli
Ambient biznesi 45m2 ne Astir 240 Euro!
Lloji prones
Ambient Biznesi
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Siperfaqa
45 m
Siperfaqa totale
45 m
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Jepet me Qera | Ambient biznesi 45m2 ne Astir 240 Euro! Ambienti ndodhet ne zonen e Unazes se Re shume prane rruges kryesore, me nje hapesire 45m2. Eshte i organizuar si duplex, dhe ka punime shume cilesore. Mund te perdoret si butik rrobash, sallon, klinike etj. Per me shume detaje kontaktoni Tean: +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 187 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Astiri, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto