Quantcast

Ambient biznesi 60m2, 500 euro, te Komuna e Parisi, Qera

€ 500,00
Numri References
RF826213
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Komuna e Parisit
Kontakt
0695562905
Pershkrimi
Titulli
Ambient biznesi 60m2, 500 euro, te Komuna e Parisi
Lloji prones
Ambient Biznesi
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Siperfaqa
60 m
Siperfaqa totale
60 m
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Jepet me Qera | Ambient biznesi 60m2, 500 euro, te Komuna e Parisit ! Ambienti ndodhet ne zonen e Komunes se Parisit prane pallateve te Kika 2. Ka nje hapesire te shfrytezueshme prej 60m2 dhe mund te perdoret si sallon bukurie, butik rrobash, zyra projektimesh etj, Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean: +355695565905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 223 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Komuna e Parisit, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto