Quantcast

Ambient biznesi me qera tek Rr. Kavajes, Qera

€ 7.000,00
Numri References
RF588533
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Rr. Kavajes
Kontakt
0682084206
Pershkrimi
Titulli
Ambient biznesi me qera tek Rr. Kavajes
Lloji prones
Ambient Biznesi
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Siperfaqa
1366 m
Siperfaqa totale
1366 m
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Jepet ambient me qera per zhvillim biznesi tek Rr. Kavajes shume prane pallatit me shigjeta. Eshte i lokalizuar ne nje nder zonat me te frekuentuara dhe me te populluara te Tiranes, pra nje mundesi e mire per biznesin tuaj. Ambienti ka siperfaqe totale 1.366 m2 dhe eshte i rrethuar me fasade xhami te dukshme, ka kushte optimale ne te gjitha hapesirat e tij. Ambienti perbehet nga 4 kate, te cilet jane perkatesisht si me poshte:

- Kati i 1-re: ka siperfaqe totale 316 m2 dhe perbehet nga 3 ambiente me siperfaqe te medha;

- Kati i 2-te: ka siperfaqe totale 350 m2 dhe perbehet nga 2 hyrje dhe 8 nendarje;

- Kati i 3-te: ka siperfaqe totale 350 m2 dhe perbehet nga 8 nendarje dhe 4 tualete;

- Kati i 4-te: ka siperfaqe totale 350 m2 dhe perbehet nga 8 nendarje dhe 4 tualete.

Ambienti eshte i shtruar i gjithi me parket cilesor. Gjithashtu ambienti eshte i pajisur me sistem kondicionimi.

Ne hapesiren e jashtme ka dy oborre: oborri ne pjesen e perparme ka siperfaqe totale 350 m2 dhe oborri ne pjesen mbrapa ambientit ka siperfaqe totale 200 m2. Oborret mund te shfrytezohen per parkim te automjeteve.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Cmimi: 7000 euro/muaj (bruto).
www.homeplus.al
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1988 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr. Kavajes, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto