Quantcast

Ambient komercial me qera prane Bllokut, Qera

€ 2.000,00
 • 2
Numri References
RF660334
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Rr. Perlat Rexhepi
Kontakt
0682084206
Pershkrimi
Titulli
Ambient komercial me qera prane Bllokut
Lloji prones
Ambient Biznesi
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Siperfaqa
336 m
Siperfaqa totale
336 m
Tualete
2
Garazh
Jo
Kati
1
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Ambient komercial me qera ne Rr. Perlat Rexhepi. Ambienti ka siperfaqe rreth 336 m2, eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme sherbimesh dhe ndodhet ne katin zero te nje ndertimi te ri. Ambienti ka qene ne gjendje pune, ka funksionuar si njesi tregtare. Ndodhet ne lokacion primar, planimetria ofron kushte pershtatjeje ne varesi te nevojave te sherbimit. Nje element i rendesishem ngelet dhe ndricimi natyral pergjate gjithe dites. Lartesia e konsiderueshme deri ne 5 m e ben favorizues per aktivitete te ndryshme. Gjithashtu ambienti ofron hapesire shtese per magazine si dhe mundesi parkimi.

Per me shume informacion na kontaktoni!
Cmimi: 2000 euro/muaj.

www.homeplus.al

 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1242 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr. Perlat Rexhepi, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto