Quantcast

Ambient me qera tek Rruga e Elbasanit, 175m2 , Qera

€ 1.700,00
 • 1
Numri References
RF156057
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Rruga e Elbasanit
Kontakt
0695562905
Pershkrimi
Titulli
Ambient me qera tek Rruga e Elbasanit, 175m2
Lloji prones
Ambient Biznesi
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Siperfaqa
175 m
Siperfaqa totale
175 m
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Tualete
1
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Jepet me qera|ambient komercial biznesi tek Rruga e Elbasanit, 175m2, 1700 Euro! Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje godine ne fillim te rruges se Elbasanit me fasade nga rruga. Mund te shfrytezohet per cdo lloj biznesi, zyra ose lokal. Zona eshte nga me te preferuarat dhe me te aksesueshmet, cka e ben te favorshem ecurine e biznesit. Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 172 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga e Elbasanit, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto