Quantcast

Ambient zyre 75m2, 250 euro, ne Vasil Shanto !, Qera

€ 250,00
Numri References
RF601154
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Vasil Shanto
Kontakt
0695562905
Pershkrimi
Titulli
Ambient zyre 75m2, 250 euro, ne Vasil Shanto !
Lloji prones
Zyra
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Siperfaqa
75 m
Siperfaqa totale
75 m
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Jepet me Qera | Ambient zyre 75m2, 250 euro, ne Vasil Shanto ! Ambienti i zyres eshte i organizuar ne: nje hapesire prej 75 m2 ne katin e katert te nje pallati ekzistues. Ndodhet shume prane rruges kryesore dhe ka akses me te gjithe zonen. Mund te perdoret si zyra konsulencash, studio projektimi etj. Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean: +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 167 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Vasil Shanto, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto