Quantcast

Ambient zyre me qera prane Lulishte Cajupi, Qera

€ 150,00
Numri References
RF981258
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
rruga Komuna Parisit
Pershkrimi
Titulli
Ambient zyre me qera prane Lulishte Cajupi
Lloji prones
Zyra
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Siperfaqa
17 m
Siperfaqa totale
17 m
Garazh
Jo
Kati
1
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Zyra ndodhet ne rrugen Komuna e Parisit, shume prane Lulishte Cajupi dhe Stadiumit Dinamo ne Tirane.
Shtrihet ne katin e pare te e te personalizuar per zyra, te nje pallati me fasade te rikonstruktuar.
Siperfaqja prej 17m2 organizohet ne nje open space, e ka korridor dhe tualet te perbashket me 2 zyra te tjera.
Ambienti eshte i shtruar me parket duke i dhene kompaktibilitet, ka tavane me spote ndricues; si dhe ka te instaluara priza te shumta qe u nevojiten ambienteve te punes.
Vlen per noteri, avokati, zyre perkthimesh, studio personale etj.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 123 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, rruga Komuna Parisit, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto