Quantcast

Ambient zyre me qera prane Tvsh-se ne Tirane, Qera

€ 600,00
 • 2
Numri References
RF841776
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
rruga Themistokli Germenji
Kontakt
0673333382
Pershkrimi
Titulli
Ambient zyre me qera prane Tvsh-se ne Tirane
Lloji prones
Zyra
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Siperfaqa
120 m
Siperfaqa totale
120 m
Tualete
2
Garazh
Jo
Kati
4
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Po
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Zyra ndodhet në rrugën Themistokli Germenji ne Tirane, shume prane rruges se Elbasanit dhe Ambasadave.
Ajo shtrihet ne katin e VI-te te një pallati mjaft cilesor, me 2 ashensore, administrim, roje dhe siguri 24h.
Sipërfaqja prej 120m2 eshte e organizuar ne 3 ambiente pune ku njeri eshte relativisht i madh, kuzhine, 2 tualete dhe ballkon.
Ambienti eshte i ndricuar natyralisht si dhe nuk mungojne kondicioneret per cdo ambient.
Zona eshte prestigjoze dhe ka prane cdo fasilitet qe ju nevojitet.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 867 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , rruga Themistokli Germenji, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto