Quantcast

Ambjent, Tirana e Re , Qera

€ 2.000,00
Numri References
RF178923
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Tirana e Re
Kontakt
0693389742
Pershkrimi
Titulli
Ambjent, Tirana e Re
Lloji prones
Apartament
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Siperfaqa
330 m
Siperfaqa totale
330 m
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Ambjenti ndodhet në zonën e Tiranës së Re, zonë shumë e preferuar dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme për zhvillimin e bizneseve. Ndodhet në katin e parë me sipërfaqe të bollshme prej 330m2 dhe disponon një bodrum me sipërfaqe prej 30m2. Ka pozicion mjaft strategjik dhe të favorshëm. Ka fuknsionuar si market për një periudhe afatgjatë.

Për ta vizituar na kontaktoni.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1066 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Tirana e Re , Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto