Ambjent zyre/biznesi me qera ne Bllok, Qera, Tirana

€ 1.100 / Në muaj
 • 1130 m
Numri References
RF214623
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga Vaso Pasha
Kontakt
0673333381
Pershkrimi
Titulli
Ambjent zyre/biznesi me qera ne Bllok
Lloji prones
Zyra
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Siperfaqa
130 m
Siperfaqa totale
130 m
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Tualete
1
Garazh
Jo
Kati
2
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Ambjenti gjendet ne zemer te Bllokut, ne rrugen kryesore Vaso Pasha ne Tirane.
Shtrihet ne katin e dyte te pallatit te ndertuar nga italianet me lartesi muresh 3.30 meter.
Siperfaqja prej 130 m2, aktualisht eshte e ndare ne korridor ne mes, 5 dhoma/zyra, ballkon dhe banjo.
Dhomat mund te hapen dhe te krijohet open space. Prona eshte e pershtatshme per zyra, call center, qender estetike, etj.
Cmimi: 1100 eur/muaj Informacion: agjensi imobiliare Jona 06733 33381


  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 337 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Rruga Vaso Pasha, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto