Quantcast

Ambjent zyre me qera ne qender te Tiranes, Qera

€ 300,00
 • 1
Numri References
RF631959
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
rruga Qemal Stafa
Kontakt
0673333382
Pershkrimi
Titulli
Ambjent zyre me qera ne qender te Tiranes
Lloji prones
Zyra
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Siperfaqa
68 m
Siperfaqa totale
68 m
Tualete
1
Garazh
Jo
Kati
9
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Po
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Zyra ndodhet ne qender te Tiranes, shume prane Prokurorise se Pergjithshme dhe prane 9-Katesheve.
Ambjenti shtrihet ne katin e 9-te te nje pallati te ri, me ashensor dhe cilesor.
Hapesira prej 68m2 eshte e organizuar ne 2 zyra me te medha, 1 zyre te vogel, tualet dhe ballkon.
Zyra eshte e rikonstruktuar, shtruar ne pllake cilesore dhe ne gjendje te mire.
Avantazh eshte vendndodhja si edhe orientimi nga lindja e diellit qe i jep ngrohtesi e drite natyrale.

 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 719 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , rruga Qemal Stafa, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto