Quantcast

Ambjent zyre me qera ne rrugen e Elbasanit, Qera

€ 400,00
 • 2
Numri References
RF555907
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
rruga Elbasanit
Kontakt
0673333382
Pershkrimi
Titulli
Ambjent zyre me qera ne rrugen e Elbasanit
Lloji prones
Zyra
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Siperfaqa
123 m
Siperfaqa totale
123 m
Tualete
2
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Po
Pershkrimi
Zyra ndodhet ne rrugen e Elbasanit, shume prane Liceut Artistik dhe prane qendres se Tiranes.
Ambjenti shtrihet ne katin VIII-te te nje pallati te ri e mjaft cilesor.
Hapesira prej 123 m2 eshte e organizuar ne 3 ambjente pune, 2 tualete dhe 1 ballkon.
Zyra eshte e mjaft e ndricuar si pasoje e orientimit te mire nga lindja e diellit.
Avantazh eshte vendndodhja ne nje nga zonat me te mira e te preferuara per zyra.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1291 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , rruga Elbasanit, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto