Quantcast

Ambjent zyre me qera ne zonen e 21 Dhjetorit, Qera

€ 1.300,00
 • 3
Numri References
RF130887
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
rruga Muhamet Gjollesha
Kontakt
0673333382
Pershkrimi
Titulli
Ambjent zyre me qera ne zonen e 21 Dhjetorit
Lloji prones
Zyra
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Siperfaqa
200 m
Siperfaqa totale
200 m
Tualete
3
Garazh
Jo
Kati
2
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Po
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Ambjenti ndodhet ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane, shume prane rruges Myslym Shyri.
Zyra shtrihet ne katin e dyte te nje pallati buze rruge, me mundesi te shkelqyera reklamimi.
Hapesira prej 200m2 eshte aktualisht e organizuar ne 9 ambiente pune, kuzhine, 3 tualete, ballkon te vogel dhe verande e madhe.
Eshte e pajisur me kondicionere ne te gjithe ambientet, tualetet jane me dritare dhe ne pjesen e pasme te zyres ka mundesi parkimi.
Ambjenti pershtatet mjaft mire per zyrat qendrore te kompanise suaj, zyre projektimi, studio ligjore, zyre permbarimi, zyre programimietj.

Taksa te perfshira ne cmim
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 394 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , rruga Muhamet Gjollesha, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto