Quantcast

Ambjent zyre me qera te Etc ne Tirane, Qera

€ 800,00
Numri References
RF213379
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
rruga Papa Gjon Pali II
Kontakt
0673333382
Pershkrimi
Titulli
Ambjent zyre me qera te Etc ne Tirane
Lloji prones
Zyra
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Siperfaqa
60 m
Siperfaqa totale
60 m
Gjendja
E mobiluar
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Po
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Ambjenti ndodhet ne brendesi te qendres tregtare ETC ne Tirane.
Siperfaqja e shfrytezueshme prej 60 m2 aktualisht eshte nje open space i bollshem, i cili te le mundesi riorganizimi ne menyren qe ju deshironi.
Zyra eshte e shtruar me parket, punime murale dhe ndricim ekstra, sistem grilash i komanduar, etj.
Ne te do gjeni nje minikuzhine per pushimin e drekes; si dhe nje mobilim komod e cilesor ne rast se ju nevojitet, kundrejt nje vlere shtese.
Ambjenti eshte lehtesisht i pershtatshem per zyre konsulence, studio, zyre projektimi etj.
Nje nga vecorite e kesaj prone eshte pamja e mrekullueshme nga lumi i Tiranes dhe zona perreth.
Europian Trade Center eshte nje nga qendrat me te njohura ne kryeqytet, ne saj te vendndodhjes dhe fasiliteteve qe ofron.
Ne te do te gjeni shume marka te njohura si dhe zyra te huaja qe operojne ne Shqiperi.
Qendra ju mundeson siguri te larte, administrim, ngrohje dhe ftohje qendrore, tualete, shkalle elektrike, anti-zjarr, etj.

 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 648 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , rruga Papa Gjon Pali II, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto