Quantcast

Dyqan 65m2, 330 euro, tek Komuna e Parisit !, Qera

€ 330,00
Numri References
RF998709
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Komuna e Parisit
Kontakt
0695562905
Pershkrimi
Titulli
Dyqan 65m2, 330 euro, tek Komuna e Parisit !
Lloji prones
Dyqan
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Siperfaqa
65 m
Siperfaqa totale
65 m
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Jepet me Qera | Dyqan 65m2, 330 euro, tek Komuna e Parisit ! Ambienti ndodhet ne rrugen Komuna e Parisit, ne nje zone te aksesueshme dhe me te gjitha facilitetet. Ambienti me pare eshte perdorur si butik rrobash, parukeri por edhe si zyre kontabiliteti. Ka akses me rrugen kryesore dhe ka xhiro te konsiderushme. Cmimi perfshin edhe tatimin ne burim. Per me shume detaje kontaktoni Tean: +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 144 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Komuna e Parisit, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto