Quantcast

Dyqan me qera te sheshi Wilson ne Tirane, Qera

€ 3.000,00
Numri References
RF157444
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
rruga Sulejman Delvina
Kontakt
0673333382
Pershkrimi
Titulli
Dyqan me qera te sheshi Wilson ne Tirane
Lloji prones
Dyqan
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Siperfaqa
151 m
Siperfaqa totale
151 m
Garazh
Jo
Kati
1
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Ambjenti ndodhet ne rrugen Sulejman Delvina, shume prane sheshit Wilson dhe prane Stadiumit Dinamo ne Tirane.
Pozicionohet buze rruges kryesore me mundesi te shkelqyera reklamimi dhe vizibiliteti.
Dyqani shtrihet ne katin perdhe, ka nje forme drejtekendore dhe nje siperfaqe te konsiderueshme prej 151m2.
Prona mund te sherbeje per pasticeri, restorant, furre buke, supermarket etj.
Zona eshte nga me te mirat, me kalueshmeri teper te madhe dhe akses ne pikat kyce te kryeqytetit.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 748 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , rruga Sulejman Delvina , Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto