Quantcast

Godine 3 kateshe me qera autostrada TR-DR, Qera

€ 00,00
 • 4
Numri References
RF210358
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
rruga Industriale
Kontakt
0673333381
Pershkrimi
Titulli
Godine 3 kateshe me qera autostrada TR-DR
Lloji prones
Magazine
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Siperfaqa
2250 m
Siperfaqa totale
1800 m
Tualete
4
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2005
Ashensor
Jo
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Godina ndodhet ne rrugen Industriale, ne km e 10 ne autostraden Tirane-Durres.
E ndertuar ne vitin 2005, godina shtrihet ne nje truall prej 1800 m2.
Me siperfaqe totale ndertimi prej 2250 m2, do te gjeni ne cdo kat 750 m2.
Aktualisht godina eshte e ndare ne 400 m2 ne kat per qellime ekspozimi dhe 350 m2 ne anen e prapme per magazinim.
Ne katin perdhe do te gjeni 400 m2 open space me recepsion, 2 banjo dhe shkallet e brendshme qe aksesohet ne katet e tjera.
Ana e prapme e ndertuar me konstruksion metalik ka lartesi 4.30 m, me dere te larte per hyrjen e kamioneve. Godina eshte e pajisur me sistem qendror konidionimi, aspirimi, ndricimi, ashensor industrial, sistem 3 fazor, uje linje dhe pusi, si dhe shkalle emergjence te jashtme.
Avantazh i prones eshte aksesi i menjehershem nga autostrada per ne ndertese, sikurse dalje nga ana e prapme ne rrugen dytesore.
Info: Jona real estate 06733 33381
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1305 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , rruga Industriale , Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto