JAP ME QERA AMBJENT BIZNESI 120 M2 NE BLLOK 800EUR, Qera

€ 800
 • 2120 m
Numri References
RF170378
Lokaliteti
Kontakt
0675897384
Pershkrimi
Titulli
JAP ME QERA AMBJENT BIZNESI 120 M2 NE BLLOK 800EUR
Lloji prones
Zyra
Prona ne
Qera
Tipi
3+1
Siperfaqa
120 m
Siperfaqa totale
140 m
Gjendja
E Re
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Tualete
2
Garazh
Jo
Kati
1
Rikonstruktuar
Po
Viti ndertimit
2002
Ashensor
Po
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
JEPET ME QERA (OKAZION) AMBJENT BIZNESI NE QENDER TE BLLOKUT TEK DAVIDOFF DHE VODAFONE BLLOK, KRYQEZIMI I RRUGEVE NIKOLLA TUPE ME IBRAHIM RUGOVA,
NE VENDIN ME TE MIRE NE BLLOK ME PAMJE NGA TE GJITHA ANET NGA RRUGA
TOTALISHT I RINOVUAR
SIPERFAQE E BRENDSHME 120 M2 I PERSHTATSHEM PER PARUKERI, QENDER ESTETIKE, ZYRA, CALL CENTER, ETJ ETJ
PALLATI I RI I VITIT 2000 GODINA KA SISTEM HYRJE ME KARTE DHE ASHENSOR.
PARKING NENTOKES TEK PALLATI
AMBJENTI ESHTE I PAJISUR ME KONDICIONERE NE CDO DHOME,
KA PUNIME SPECIALE PERFSHIRE PARKET NE TE GJITHE SIPERFAQEN, KA DY BANJA, TOTALISHT I PATINUAR, TOTALISHT I LYER ME BOJRA EKOLOGJIKE, TAVANE TE VARURA KOMPLET, NDRICIM I AVANCUAR LED, INSTALIME GJERMANE ELEKTRIKE, I PAJISUR ME INSTALIME PER SISTEM ALARMI DHE KAMERASH
NR TEL 0SE WHATSAPP: 0675897384
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 314 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto