Quantcast

Jeni ne kerkim te zyres suaj me kosto minimale?, Qera

€ 110,00
Numri References
RF932356
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Rr. Andon Zako Cajupi
Kontakt
0682564096
Pershkrimi
Titulli
Jeni ne kerkim te zyres suaj me kosto minimale?
Lloji prones
Zyra
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Tipi
4+1
Siperfaqa
150 m
Siperfaqa totale
150 m
Gjendja
E mobiluar
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Jeni në kërkim të një zyre?
Jeni një sipërmarrës i ri, freelancer, kompani, organizatë apo projekt, ju nevojitet një lokacion ku të regjistroni biznesin tuaj?
Tirana Office Hub ju ofron zyrat më të përshtatshme (me qera ditore, sezonale dhe afatgjatë) në një vendndodhje ideale. Zyra të dedikuara, të mobiluara ose jo edhe poste pune brenda një hapësire të përbashkët, si dhe të gjitha shërbimet e tjera të garantuara.


Të përfshira: Internet, 24/7 akses në hapësirë, çelësa të dedikuar, mobilim dhe dekorime të tjera, sistem ngrohje / ftohje, shërbim pastrimi, taksa 15% e paguar, drita dhe ujë të paguara.


Po pse te vish tek Tirana OfficeHub?
Për të gjitha shërbimet e zyrës që të nevojiten nuk ke më pagesa faturash të shumta dhe të shpëndara. Tashmë merr zyrën e dedikuar ose postin e punës dhe nuk të duhet të mendosh për asnjë pagese tjetër përveçse një tarife fikse mujore.


Pa surpriza, pa kokëçarje!


Na kontaktoni në: 0682564096 / 0697398232
Email: [email protected]
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 121 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rr. Andon Zako Cajupi, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto