Jepet dyqan me qera, Qera

€ 800,00 / Në muaj
 • 152 m
Numri References
RF701738
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Te Brryli
Kontakt
0697264350
Pershkrimi
Titulli
Jepet dyqan me qera
Lloji prones
Dyqan
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Tipi
1+1
Çmimi m/2
€ 15,38
Siperfaqa
52 m
Siperfaqa totale
52 m
Gjendja
E Perdorur
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Tualete
1
Garazh
Jo
Kati
1
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2008
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Te zona e Brrylit jepet ambjent biznesi me qera mujore.
Vetem 15m larg zones
Objekti i tipit dyqan ndodhet buze rruges kryesore dhe eshte i pasur me fasad komplet xham .
Ka nje siperfaqe 52m2

Ofron kushte te pershtatshme lehtesuese per mbarevajtjen e biznesit.
-Dysheme e shtruar me parket.
-Kondicioner
-Ndricim led
-Tabele reklamimi

Qera 800 euro ne muaj. Kontakto 0697264350 Ju mirepresim.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 655 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, , Te Brryli, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto