Jepet lokal me qera tek zyrat e punes, Qera, Tirana

Lek 45.000 / Në muaj
  • 160 m
Numri References
RF919542
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Njesia administrative
Njesia Bashkiake Nr.2
Adresa
Rruga tefta tashko koco
Kontakt
355684029999
Pershkrimi
Titulli
Jepet lokal me qera tek zyrat e punes
Lloji prones
Ambient Biznesi
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Siperfaqa
60 m
Siperfaqa totale
65 m
Gjendja
E Perdorur
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Tualete
1
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
- ndodhet ne nje zone te dendur te Tiranes ku pervec banoreve ka institucione zyrtare.
- eshte 57 meter katror siperfaqe e lire
- ka dy hyrje nga dy rruge te ndryshme.
- me kontrate te pavarur uji dhe te energjise elektrike.
- mund te marre cdo lloj destinacioni (bar ,kafe,piceri,fast food ,fotokopje etj) por e keshillueshme per zyra juridike dhe noteriale per shkak te nevojave qe kane qytetaret prane institucioneve shteterore
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 3
    • Totali votave: 2
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Njesia Bashkiake Nr.2, Rruga tefta tashko koco, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto