Quantcast

Jepet me qera ambient biznesi, Qera

€ 1.000,00
Numri References
RF199788
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Rruga e Kavajes
Kontakt
0694030502
Pershkrimi
Titulli
Jepet me qera ambient biznesi
Lloji prones
Ambient Biznesi
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Siperfaqa
270 m
Siperfaqa totale
270 m
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Jepet me qera ambient biznesi me siperfaqe totale 270m2, 118 m2 brenda dhe 152 m2 pjesa e verandes. Eshte ne nje pallat te ri, i paperdorur asnjehere. Kati 1. Cmimi: 1000 Euro/muaj.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 200 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rruga e Kavajes, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto