Quantcast

JEPET ME QERA AMBIENT NE QENDER TE TIRANES, Qera

€ 1.200,00
Numri References
RF196305
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
prane 15 katshit
Kontakt
0694273672
Pershkrimi
Titulli
JEPET ME QERA AMBIENT NE QENDER TE TIRANES
Lloji prones
Ambient Biznesi
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Siperfaqa
150 m
Siperfaqa totale
151 m
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Jepet me Qera ambient ne qender te Tiranes,tek 15 katshi,buze rruges kryesore.
Ambienti ndodhet ne katin e 2 dhe ka pamje nga rruga.
Pallati ne te cilin ndodhet ambienti eshte me cilesori i zones.
Ambienti eshte i pershtatshem per zyra,klinike dentare etj.
Siperfaqja eshte 150m2.
Cmimi i Qerase eshte 1200 euro.

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 20 33 335 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

REAL ESTATE REGER
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 311 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, prane 15 katshit, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto