JEPET ME QERA AMBIENT PER ZYRA, ''BLLOK'', Qera

€ 2.000,00 / Në muaj
 • 140 m
Numri References
RF202548
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
BLLOK
Kontakt
0682017333
Pershkrimi
Titulli
JEPET ME QERA AMBIENT PER ZYRA, ''BLLOK''
Lloji prones
Zyra
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Siperfaqa
140 m
Siperfaqa totale
140 m
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Garazh
Jo
Kati
1
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Jepet me Qera Ambient ne zonen me te kerkuar ne TIRANE ne BLLOK.
Ambienti ndodhet ne nje nga rruget me te mira te bllokut.
Ambienti ka nje planimetri dhe orientim shumet e mire dhe ndodhet ne katin e 1.
Mund te perdoret si zyra,call center,klinike dentare etj.
Lartesia e ambientit eshte 3,5m dhe ka gjithashtu dhe sistem kondicionimi qendror.
Siperfaqja eshte 140m2.
Cmimi i Qerase eshte 2000 euro ne Muaj.

REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 449 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, , BLLOK, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto