JEPET ME QERA AMBIENT PRANE 'KOMPLEKSIT DINAMO', Qera, Tirana

Lek 100.000 / Në muaj
 • 150 m
Numri References
RF652778
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
PRANE KOMPLEKSIT DINAMO
Kontakt
0682017333
Pershkrimi
Titulli
JEPET ME QERA AMBIENT PRANE 'KOMPLEKSIT DINAMO'
Lloji prones
Ambient Biznesi
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Siperfaqa
150 m
Siperfaqa totale
150 m
Gjendja
E Re
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Jepet me qera ambient per biznes ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes prane Kompleksit Dinamo.
Ambienti ka mundesi te shumta zhvillimi si BAR,RESTORANT,BASTE SPORTIVE,FURRE BUKE,MARKET.
Gjithashtu eshte e mundur te behen modifikime dhe te ndahet ne 2 Biznese.
Siperfaqja eshte 150 m2.
Cmimi i qerase eshte 100.000 Lek ne muaj.

REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 503 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, PRANE KOMPLEKSIT DINAMO, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto