JEPET ME QERA AP 2+1 PRANE ''DIGES'' SE LIQENIT, Qera

€ 300,00 / Në muaj
 • 100 m
Numri References
RF555770
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
PRANE DIGES E LIQENIT,TIRANE
Kontakt
0682017333
Pershkrimi
Titulli
JEPET ME QERA AP 2+1 PRANE ''DIGES'' SE LIQENIT
Lloji prones
Apartament
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Tipi
2+1
Siperfaqa
100 m
Siperfaqa totale
100 m
Gjendja
E mobiluar
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Garazh
Jo
Kati
4
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Jepet me QERA Apartament 2+1 ne nje nga zonat me te kerkuara ne TIRANE prane DIGES SE LIQENIT ARTIFICIAL.
Apartamenti ka nje planimetri dhe orientim te mire dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. ( PA ASHENSOR )
Apartamenti ka nje mobilim shume te mire dhe ka gjithashtu kondicioner ne cdo dhome.
Siperfaqja eshte 100 m2.
Cmimi eshte 300 euro ne MUAJ.

REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 665 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, , PRANE DIGES E LIQENIT,TIRANE, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto