JEPET ME QERA AP1+1, PER ZYRA TEK 'SHESHI WILLSON', Qera

€ 400,00 / Në muaj
 • 74 m
Numri References
RF250135
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
TEK SHESHI WILLSON,TIRANE
Kontakt
0682017333
Pershkrimi
Titulli
JEPET ME QERA AP1+1, PER ZYRA TEK 'SHESHI WILLSON'
Lloji prones
Zyra
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Tipi
1+1
Siperfaqa
74 m
Siperfaqa totale
74 m
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Garazh
Jo
Kati
4
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Jepet me Qera per zyra Apartament 1+1 ne zonen me te kerkuar ne TIRANE tek ''SHESHI WILLSON''.
Apartamenti ka nje planimetri dhe orientim te mire dhe ndodhet ne katin e 4. ( ME ASHENSOR )
Apartamenti eshte perdorur edhe me perpara per zyra.
Per kontrata afatgjate 2 deri ne 3 vjet cmimi eshte i diksutueshem.
Siperfaqja eshte 74 m2.
Cmimi eshte 400 euro ne MUAJ.

REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 525 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, , TEK SHESHI WILLSON,TIRANE, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto