Quantcast

Jepet me qera dyqan 125m2 tek Don Bosko 50000 leke, Qera

€ 410,00
  • 1
Numri References
RF176382
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Don Bosko
Kontakt
0693421881
Pershkrimi
Titulli
Jepet me qera dyqan 125m2 tek Don Bosko 50000 leke
Lloji prones
Dyqan
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Tipi
1+1
Siperfaqa
125 m
Siperfaqa totale
125 m
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Tualete
1
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Jepet me qera dyqan 125m2 tek Don Bosko 50000 leke! Dyqani ndodhet ne zonen e Don Bosko dhe ka nje hapesire te shfrytezueshme prej 125m2. Eshte i favorshem per cdo lloj biznesi te tipit zyre, butik rrobash, dyqan lulesh etj. Per nje vizite ne prone telefononi Eriksen
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 59 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Don Bosko, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Shkruaj Raportin Tend
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto