Jepet me qera dyqan 60 m2 ne Astir, Qera

Lek 35.000,00 / Në muaj
 • 160 m
Numri References
RF113941
Lokaliteti
Shteti
Albania
Kontakt
0699671229
Pershkrimi
Titulli
Jepet me qera dyqan 60 m2 ne Astir
Lloji prones
Dyqan
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Siperfaqa
60 m
Siperfaqa totale
60 m
Gjendja
E Re
Komente për çmimin:
I PaDiskutueshëm
Tualete
1
Garazh
Jo
Kati
1
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Jepet me qera dyqan me sipërfaqe 60 m2 në Astir pranë bar Artisti.
Dyqani ndodhet në katin e 1 të një pallati të ri.
Disponon fasadë xhami dhe 1 tualet.
Dyqani ndodhet buzë rrugës dytësore dhe është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme.

Çmimi: 35.000 leke/muaj
Kontakt: 0699671229
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 928 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, , Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto