Jepet me qera magazine ne autostraden Tirane-Durre, Qera, Tirana

€ 2.400 / Në muaj
 • 31060 m
Numri References
RF551101
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Autostrada Tirane-Durres, km 7
Kontakt
0696092993
Pershkrimi
Titulli
Jepet me qera magazine ne autostraden Tirane-Durre
Lloji prones
Ambient Biznesi
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Tipi
1+1
Çmimi m/2
€ 2.2
Siperfaqa
1060 m
Siperfaqa totale
1060 m
Gjendja
E Re
Komente për çmimin:
I PaDiskutueshëm
Tualete
3
Garazh
Jo
Kati
1
Rikonstruktuar
Po
Ashensor
Po
Pershkrimi
Jepet magazinë me qera në autostradën Tr-Dr në km e 7-të Jepet me qera magazinë në autostradën Tr-Dr e cila ka akses të drejtpërdrejtë në rrugën kryesore. Magazina ka një sipërfaqe 1060 m2, dhe ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi të ri 2-katësh. Magazina mund të organizohet sipas dëshirës si dhe ka dhe ashensor mallrash. Është i shfrytëzueshem dhe oborri për parkimin e mjeteve të ndryshme. Brënda cmimit përfshihen dhe taksat. Është e përshtatshëme për aktivitete të ndryshëme. Ka ndricim të bollshëm dhe natyral dhe një lartësi 4.5 m. Cmimi 2400 euro/muaj

https://www.eliteproperties.al/admin/root.php?menu=properties&property_id=1862&status=saved
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 552 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Autostrada Tirane-Durres, km 7, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto