Quantcast

Jepet me qera zyre 3+1 te Myslym Shyri 950 euro! , Qera

€ 950,00
 • 2
Numri References
RF147072
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Myslym Shyri
Kontakt
0684969964
Pershkrimi
Titulli
Jepet me qera zyre 3+1 te Myslym Shyri 950 euro!
Lloji prones
Zyra
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Tipi
3+1
Siperfaqa
180 m
Siperfaqa totale
180 m
Gjendja
Pjeserisht e mobiluar
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Tualete
2
Garazh
Po
Kati
8
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Po
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Jepet me qera zyre 3+1 te Myslym Shyri 950 euro!
Zona ne te cilen ndodhet zyra eshte tek Myslym Shyri. Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri dhe ka nje hapesire prej 180 m2.Ndahet ne 3 dhoma dhe 2 tualete. Cmimi eshte 950 euro me taksa te perfshira.Per nje vizite ne prone kontaktoni :0684969964
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 55 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Myslym Shyri, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto