Quantcast

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI DUPLEKS , Qera

€ 1.500,00
 • 1
Numri References
RF273186
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Rruga Gjik Kuqali
Kontakt
0697022840
Pershkrimi
Titulli
JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI DUPLEKS
Lloji prones
Ambient Biznesi
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Tipi
1+1
Siperfaqa
90 m
Siperfaqa totale
90 m
Gjendja
E Re
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Tualete
1
Garazh
Jo
Kati
1
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2017
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Jepet me qira ambient biznesi me sipërfaqe 90 m² në Rr. Gjikë Kuqali, Tiranë. Ambienti është dupleks dhe me fasadë xhami në pjesën hyrëse. Ndodhet në një zonë të preferuar të Tiranës, buzë rrugës. Për më shumë informacione na kontaktoni ☎ 069 702 2840
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 128 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga Gjik Kuqali, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto