Quantcast

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KONGRESI, , Qera

€ 400,00
 • 1
Numri References
RF103105
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Fierit
Shteti Level 2
Lushnje
Adresa
Kongresi, Lushnje
Kontakt
0697032244
Pershkrimi
Titulli
JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KONGRESI,
Lloji prones
Dyqan
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Tipi
1+1
Çmimi m/2
€ 1,00
Siperfaqa
1 m
Siperfaqa totale
14 m
Gjendja
E mobiluar
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Tualete
1
Garazh
Jo
Kati
1
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Jepet me qira ambient biznesi në lagjen Kongresi, Lushnje.
Sipërfaqa totale është 14 m².
Ambienti është në funksion dhe mund të përdoret për zyrë.
Çmimi i qirasë është 400 €/muaj. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ 069 703 2244
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 53 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Fierit, Lushnje, Kongresi, Lushnje, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto