Quantcast

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI RR.MUHAMET GJOLLES, Qera

€ 1.600,00
 • 2
Numri References
RF911288
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
RR. MUHAMET GJOLLESHA
Kontakt
0697022840
Pershkrimi
Titulli
JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI RR.MUHAMET GJOLLES
Lloji prones
Ambient Biznesi
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Siperfaqa
280 m
Siperfaqa totale
290 m
Gjendja
Pjeserisht e mobiluar
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Tualete
2
Garazh
Jo
Kati
2
Rikonstruktuar
Po
Ashensor
Jo
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Ambienti ka një sipërfaqe prej 280 m² dhe vendndodhje shumë të favorshme pasi ndodhet anës Rrugës Muhamet Gjollesha, në një zonë të kërkuar. Mund të shfrytëzohet për zyra, call center etj. Për më shumë informacione na kontaktoni ☎ 069 702 2840
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 184 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, RR. MUHAMET GJOLLESHA, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto