Jepet me qira ambient ne Myslym Shyr, Qera

€ 2.000,00 / Në muaj
 • 140 m
Numri References
RF684341
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Myslym Shyr
Kontakt
355699782802
Pershkrimi
Titulli
Jepet me qira ambient ne Myslym Shyr
Lloji prones
Ambient Biznesi
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Siperfaqa
140 m
Siperfaqa totale
140 m
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Jepet me qira ambient i përshtatshëm për çdo lloj biznesi në Myslym Shyr. Një ndër zonat më të mira dhe më të kërkuara përsa i përket zhvillimit të bizneseve. Ka një sipërfaqe prej 140 m2, hapësirë e bollshme dhe e shfrytëzueshme. Gjithashtu ambienti ndodhet në krahun e rrugës. Çmimi është i negociueshëm.

Për më tepër informacion apo një vizitë, mos nguroni të na kontaktoni!

+355(0)69 97 82 802

Ambience for rent for any kind of business in Myslym Shyr. One of the best and most demanding areas in terms of business development. It has an area of 140 m2, spacious and usable space. Also the environment is located on the side of the street. Price is negotiable.

For more information or a visit, don’t hesitate to contact us!
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 223 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, , Myslym Shyr, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto