Jepet me qira ambjent biznesi, Qera, Tirana

€ 900 / Në muaj
 • 1100 m
Numri References
RF157602
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Njesia administrative
Njesia Bashkiake Nr.5
Adresa
Stadiumi Dinamo
Kontakt
0672062729
Pershkrimi
Titulli
Jepet me qira ambjent biznesi
Lloji prones
Zyra
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Tipi
3+1
Siperfaqa
100 m
Siperfaqa totale
100 m
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Tualete
1
Garazh
Jo
Kati
2
Rikonstruktuar
Po
Viti ndertimit
1991
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Jepet me qera: Ambjent për biznes: Rruga “Emin Duraku/ pranë Stadiumit Dinamo.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka një sipërfaqe prej 100m² .Ndodhet në plan të parë të një pallati ekzistues, me fasadë xhami nga rruga. Ambjent funksional i gatshëm biznese të ndryshme. I rikonstruktuar totalisht, ka funksionuar si klinikë dentare.
Çmimi : 900 €/muaj.
Për më shumë informacion na kontaktoni në:
Tel fiks: 04458285, Cel: 0672062729
[email protected]
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 615 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Njesia Bashkiake Nr.5, Stadiumi Dinamo, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto