Jepet me qira ambjent biznesi, Qera, Tirana

€ 300 / Në muaj
 • 160 m
Numri References
RF589272
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Njesia administrative
Njesia Bashkiake Nr.7
Adresa
rruga Durresit
Kontakt
0672062729
Pershkrimi
Titulli
Jepet me qira ambjent biznesi
Lloji prones
Apartament
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Tipi
1+1
Siperfaqa
60 m
Siperfaqa totale
60 m
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Tualete
1
Garazh
Jo
Kati
2
Rikonstruktuar
Po
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Jepet me qera ambjent për zyra/mbrapa Ministrise se Arsimit. Ndodhet në katin e dytë dhe ka një sipërfaqe prej 60m² .Ndodhet në plan të parë të një pallati ekzistues.. Ambjent funksional i gatshëm edhe për Call Center ose I përshtashëm për çdo lloj biznesi i ndryshëm.
Çmimi : 300 €/muaj. Për më shumë informacion na kontaktoni në:
Tel fiks: 04458285, Cel: 0672062729
[email protected]
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 273 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Njesia Bashkiake Nr.7, rruga Durresit, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto