Quantcast

Magazine me qera ne zonen e Kombinatit , Qera

€ 1.200,00
Numri References
RF894341
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
rruga aleksander Moisiu
Kontakt
0673333382
Pershkrimi
Titulli
Magazine me qera ne zonen e Kombinatit
Lloji prones
Apartament
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Siperfaqa
640 m
Siperfaqa totale
640 m
Garazh
Jo
Kati
1
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Kapanoni ndodhet ne rrugen Aleksander Moisiu ne Tirane, ne zonen e Kombinatit.
Magazina me siperfaqe 640m2, shtrihet ne katin perdhe dhe eshte e pajisur me disa porta hyrese me qepen.
Organizohet ne nje open space te bollshem, me kollona te shumta; si dhe ka ndricues adekuate ne cdo pjese te saj.
Ne te do te gjeni rafte murale apo tavolina pune, ne rast se ju nevojiten.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 33 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, rruga aleksander Moisiu, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto