Quantcast

Magazine , Qera

€ 4.600,00
Numri References
RF573218
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Autostrade Tirane-Durres
Kontakt
0694332490
Pershkrimi
Titulli
Magazine
Lloji prones
Magazine
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Siperfaqa
1000 m
Siperfaqa totale
1000 m
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Garazh
Jo
Kati
1
Rikonstruktuar
Po
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Jepet magazine industiale se bashku me bodrumin me qera, me siperfaqe 1000 m2 open space, lartesi mbi 7m ku mund te hyjne lirisht trajlera, e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti si dhe kati -1 i cili ka nje siperfaqe prej 1000 m2 e cila mund te perdoret per magazinim. Ambjenti ka ne strukturen e tij edhe 3 ambjente zyrash te cilat mund te perdoren nga qiramarresi.

Jepet me qira 4600 euro bruto
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 170 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Autostrade Tirane-Durres, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto