Quantcast

Mundesi Investimi per Qira Ditore / Zyra , Qera

€ 600,00
 • 1
Numri References
RF123940
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Bllok (Rr. Pjeter Bogdani)
Kontakt
0674749032
Pershkrimi
Titulli
Mundesi Investimi per Qira Ditore / Zyra
Lloji prones
Zyra
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Tipi
2+1
Siperfaqa
73 m
Siperfaqa totale
73 m
Gjendja
E mobiluar
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Tualete
1
Garazh
Jo
Kati
3
Rikonstruktuar
Po
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Mundesi Investimi per Qira Ditore / Zyra : zemer te Bllokut - 2+1 me Planimetri te Rregullt, Parket dhe Ndricim Perfekt

Q1619

Te dhenat e ndarjes:

- 2 dhoma gjumi
- 1 sallon + 1 kuzhine
- 1 tualet
- 1 korridor i Madh
- 1 ballkon

- SIP neto: 72 m2
- SIP TOTALE: 72 m2


- KATI: 4
- KATET E PALLATIT: 5
- Pallat Ekzistues
- Viti I ndertimit: 1967

Karakteristika:

- Mundesi Perfekte Investimi per ta lene me QERA Ditore ose per ZYRA**
- Pallat qe ka Biznese ne 2 katet e para
- Me Pamje nga rruga Kryesore : ne BLLOK

- Qerate Ditore kane shume kerkese ne kete Zone
- Zone e Preferuar nga te HUAJTE**
- Zone shume e kerkuar per ZYRA

- Ne Zonen me kryesore per BIZNES
- Vendodhja Perfekte ne Zemer te BLLOKUT
- Shume kollaj e Aksesueshme me makine
- Shume e lehte per te orientuar Klientet

- Strukture Perfekte
- Orientim Perfekt - Lindje dhe Perendim
- Pallat qe ka Biznese ne 2 katet e para **
- 2 Dhomat kane Parket
- Kuzhina shume Funksionale ( pajisjet ne gjendje te mire)
- Tualet i bollshem dhe me ajrosje natyrale
- Ballkoni i Madh dhe me Pamje nga Rruga
- Pallat me Shkalle, por shume te lehta
- Nje nga Pallatet me Cilesore ne BLLOK


Cmimi: 600 Euro( Cmimi Bruto perfshire Taksat)

Paradhenie: 1.5 muaj

Tel ose Whatsapp: 0674749032
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 54 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Bllok (Rr. Pjeter Bogdani) , Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto