Quantcast

objekt biznesi me qera, Qera

€ 4.000,00
 • 5
Numri References
RF781976
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
sauk
Kontakt
0696092993
Pershkrimi
Titulli
objekt biznesi me qera
Lloji prones
Ambient Biznesi
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Siperfaqa
800 m
Siperfaqa totale
1000 m
Gjendja
E Re
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Tualete
5
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Po
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Jepet me qira objekt komercial në rrugën nacionale Tiranë-Elbasan Objekti është 4-katësh dhe ndodhet në rrugë kryesore. Është i përshtatshëm për çdo lloj aktiviteti. Secili kat i objektit ka një sipërfaqe prej 160 m2 në total ndërtimi ka një sipërfaqe prej 800 m2. Objekti është i ndërtuar rishtazi dhe është shumë i përshtatshëm për zyra dhe dyqane. Objekti është i pajisur me ashensor për një mbarëvajtje të mirë të punës. Hapesira e çdo kati është e pandarë dhe cdo kat ka tualetet e veta.
Çmimi 4000 euro/m2 (i negociushem)

1080
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 770 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , sauk, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto