Quantcast

objekt biznesi me qera, Qera

€ 400,00
 • 1
Numri References
RF783042
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
rruga siri kodra, kompleksi siri, Tirane
Kontakt
0694458948
Pershkrimi
Titulli
objekt biznesi me qera
Lloji prones
Dyqan
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Siperfaqa
80 m
Siperfaqa totale
96 m
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Komente për çmimin:
I PaDiskutueshëm
Tualete
1
Garazh
Po
Kati
1
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2018
Ashensor
Po
Pershkrimi
jepet objekt biznesi me qera ne rrugen siri kodra, kompleksi siri me sip 80 m2 plus 16 m2 verande. shum afer bulevarditi te ri, jepet siperfaqe bosh per çdo lloj aktiviteti, kati 0 çmimi 400 e/muaj. jane dhe dy garazhde ne dispozicion me nje kosto plus.. info 0682287643 ose 0694458948
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 409 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, rruga siri kodra, kompleksi siri, Tirane, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto