Quantcast

Post Pune/Meeting Room per qera ne Bllok, Qera

€ 180,00
 • 1
Numri References
RF188845
Lokaliteti
Adresa
Rruga Brigada VIII
Kontakt
0673333381
Pershkrimi
Titulli
Post Pune/Meeting Room per qera ne Bllok
Lloji prones
Zyra
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Siperfaqa
10 m
Siperfaqa totale
10 m
Gjendja
E mobiluar
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Tualete
1
Garazh
Jo
Kati
2
Rikonstruktuar
Po
Ashensor
Jo
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Ambjenti gjendet ne rrugen Brigada e VIII-te ne zonen e Bllokut ne Tirane.
Vendndodhja eshte mjaft e mire, ne zone qendrore te kryeqytetit dhe shume te njohur per klientet apo bashkepuntoret tuaj.
Ju ofrojme per qira vetem nje post pune rreth 10 m2 ne ambjent ku punojne dhe te tjere, kundrejt cmimit mujor 150 euro/muaj.
Dhe post pune ne dhome te vecuar, kundrejt cmimit 180 euro/muaj.
Gjithashtu mund te perzgjidhni te merrni me qira salle mbledhjesh me kapacitet deri ne 20 veta, por dhe dhome pune me 4 poste.
Ne varesi te kerkesave dhe kohezgjatjes se kontrates suaj, cmimi ndryshon.
Ambienti ju siguron ne cmim cilesi te larte dhe imazh ne prezantim, sistem ngrohje dhe ftohje, internet te shpejte, kostot per furnizimin me uje dhe energji elektrike, aneks per kafe te shpejte, ballkon per duhanpirjen, pajisje printer/skaner/fotokopje, ndricim Led, dollape, recepsion, etj.
Informacion: agjensi imobiliare Jona 067333 3381 Cmimi ndryshon ne varesi te posteve te punes qe deshironi dhe kohes qe qiramarrjes

 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 534 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (, Rruga Brigada VIII, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto