Quantcast

Qera | Ambient biznesi 70m2, 330 euro, tek Shkolla, Qera

€ 330,00
Numri References
RF889546
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Shkolla e Baletit
Kontakt
0695562905
Pershkrimi
Titulli
Qera | Ambient biznesi 70m2, 330 euro, tek Shkolla
Lloji prones
Ambient Biznesi
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Siperfaqa
70 m
Siperfaqa totale
70 m
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Jepet me Qera | Ambient biznesi 70m2, 330 euro, tek Shkolla e Baletit! Ambienti ndodhet ne rrugen Ali Visha prane Shkolles se Baletit, tek Tregu Elektrik dhe eshte i pershtatshem per tu perdorur per cdo lloj biznesi te tipit, butik, lokal, zyre etj. Cmimi eshte okazion per zonen. Per me shume detaje kontaktoni Tean: +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 195 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Shkolla e Baletit, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto