Quantcast

Rruga Myslym Shyr Jepet Me Qira Ambient Komercial, Qera

€ 1.500,00
 • 4
Numri References
RF295709
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Myslym Shyr
Kontakt
0674032997
Pershkrimi
Titulli
Rruga Myslym Shyr Jepet Me Qira Ambient Komercial
Lloji prones
Ambient Biznesi
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Siperfaqa
530 m
Siperfaqa totale
530 m
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Tualete
4
Garazh
Jo
Kati
1
Rikonstruktuar
Po
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Prane rruges Myslym Shyr jepet ambient komercial me siperfaqe totale 430 m2. Ambienti eshte open space dhe me nje oborr shume te madhe. Ambienti eshte i pajisur me dy tualete dhe vendin e banakut. Punimet nuk jane ende totalisht te perfunduara , por kjo i jep mundesi qimararresit ta rregulloj sipas preferencave te veta. Dritaret jane shume te medha , te cilat bejn te mundur ndricimin e ambientit. Oborri eshte me siperfaqe 400 m2, e cila te jep mundesin per ta shfytezuar per aktivitetet te ndryshme.Siperfaqa e jashteme ka 2 tualete funksional. Siperfaqa eshte e pershtatshme per bare, restorante, zyra dhe aktivitete te tjera biznesi.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 403 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Myslym Shyr, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto