Quantcast

Super Ambient Gjigand per Zyra tek Kullat Binjake , Qera

€ 1.000,00
 • 2
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Kullat Binjake
Kontakt
0684780043
Pershkrimi
Titulli
Super Ambient Gjigand per Zyra tek Kullat Binjake
Lloji prones
Zyra
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Tipi
3+1
Siperfaqa
145 m
Siperfaqa totale
159 m
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Tualete
2
Garazh
Jo
Kati
6
Rikonstruktuar
Po
Ashensor
Po
Pershkrimi
Super Ambient Gjigand per Zyra tek Kullat Binjake - Zone Perfekte | Pallat i Ri me Ashensor | Hapesire e Madhe dhe e Shfrytezueshme | Kondicioner | Dritare Dopio | Ndricim Perfekt | Instalimet Funksionale

Q1475

Te dhenat e ndarjes:

-1 soxhorno
-1 kuzhine më vete
-3 dhoma gjumi
-2 Tualet
-2 korridor
-3 ballkon

- SIP TOTALE: 159 m2
- SIP NETO: 145 m2
- KATI: 6
- KATET E PALLATIT:9
- Pallat i RI
- Viti I ndertimit: 2009
- ASHENSOR: PO

Karakteristika:

- SUPER Ambient 3+1+2WC+3 Ballkone
- ORIENTIMI : PERENDIM JUG LINDJE
- Ndricim ne çdo dhome
- Hapesire e shfrytezuesheme
- KONDICIONER INVERTER
- Dritare dopio xham me Grila
- SANITARE CILESORE dhe te Reja
- Uje & drita 24 ore

- Instalime Elektrike Cilesore
- Instalime Hidraulike Cilesore

- Facilietet afer
- Akses me Transport publik

Cmimi: 1000 € BRUTO ( i diskutueshem )

Tel ose Whatsapp: 0684780043
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 240 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Kullat Binjake, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto