Quantcast

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 112 m², Qera

€ 1.500,00
 • 1
Numri References
RF185956
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Blloku
Kontakt
0694030502
Pershkrimi
Titulli
Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 112 m²
Lloji prones
Apartament
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Tipi
3+1
Siperfaqa
112 m
Siperfaqa totale
112 m
Gjendja
E Re
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Tualete
1
Garazh
Jo
Kati
2
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Jepet me qira ambiente luksi me sipërfaqe 112m2, te përshtatura për zyra. Apartamenti ndodhet në katin e 2 një pallati të ri, pranë Kullave Binjake. eshte I pajisur me sistem kondicionimi per cdo ambient. Eshtë i ndarë në 3 salla dhe disponon 1 tualet. Çmimi : 1500 euro/Muaj.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 40 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Blloku, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto