Vile 3 kateshe per biznes, Qera, Tirana

€ 3.000 / Në muaj
 • 5360 m
Numri References
RF126990
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga Liman Kaba
Kontakt
0673333381
Pershkrimi
Titulli
Vile 3 kateshe per biznes
Lloji prones
Vila
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Siperfaqa
360 m
Siperfaqa totale
360 m
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Tualete
5
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Vila ndodhet ne rrugen Liman Kaba ne Tirane, prane kompleksit Dinamo, Liqenit Artificial te kryeqytetit dhe zones Komuna e Parisit.
Ne truallin prej 383 m2 eshte ndertuar vila me siperfaqe totale 360 m2 e certifikuar me te gjithe dokumentacionin perkates.
Shtepia eshte e ndare ne:
-kati i pare: hapesire open space, kuzhine, tualet dhe dhome.
-kati i dyte: 4 dhoma , 2 tualete njeri me vaske dhe 2 ballkone.
-dhe kati i trete: 2 dhoma gjumi, ballkon me depo, tualet me vaske dhe verande
Vila eshte e pajisur me kondicioner ne cdo dhome dhe eshte e shtruar me parket ne cdo ambjent te saj.
Oborri qe disponon ka nje siperfaqe prej 260 m2 ku mund te parkoni me shume se 3 makina.
Shtepia mund te pershtatet si per banim si edhe pe aktivitete te ndryshme biznesi si: zyrat qendrore te kompanise suaj, hostel, kopesht femijesh, qender kursesh, qender estetike, organizata, fondacione etj
Informacion: Jona real estate 06733 33381

  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 325 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Rruga Liman Kaba, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto