Quantcast

Zyre 50m2 tek 21 Dhjetori 500 Euro, Qera

€ 500,00
 • 1
Numri References
RF478472
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
21 Dhjetori
Kontakt
0695562905
Pershkrimi
Titulli
Zyre 50m2 tek 21 Dhjetori 500 Euro
Lloji prones
Zyra
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Siperfaqa
50 m
Siperfaqa totale
50 m
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Tualete
1
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Jepet me qera zyre 50m2 tek 21 Dhjetori 500 Euro! Ambienti ndodhet ne zonen e 21 Dhjetorit dhe ka nje hapesire te konsiderueshme prej 50m2. Mund te perdoret per call center, klinike, estetika, qendra kursesh, zyra konsulence etj. Cmimi perfshin tatimin ne burim. Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 44 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, 21 Dhjetori, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto