Quantcast

Ambient BIZNESI ne oferte 78,820€

€ 78.820,00
 • 1
Numri References
RF191959
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Rruga e Dibrës, pranë Komisariatit nr.4
Kontakt
00355697004040
Pershkrimi
Titulli
Ambient BIZNESI ne oferte 78,820€
Lloji prones
Ambient Biznesi
Siperfaqa
56.3 m
Siperfaqa totale
56.3 m
Gjendja
E Re
Tualete
1
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2018
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Ambient biznesi në Rezidencën Tower Bridge 3 me çmim ofertë 78,820€ dhe post parkimi. Hapësira me sipërfaqe 56.3m² sugjerohet për aktivitete të ndryshme si:
• Klinikë dentare
• Pastrim kimik
Hapësirat ofrojnë vetrata të mëdha xhami dhe ekspozim maksimal.
Ambjentet e biznesit janë pjesë e qendres kryesore të zonës që ofron shërbime të plota për rezidencën prej 3,000 banorësh dhe komunitetin përreth.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 643 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rruga e Dibrës, pranë Komisariatit nr.4 ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto